NAPISZ DO NAS   OCEŃ NAS

Koniec listopada przyniósł kolejną odsłonę Dnia Otwartego w ITPOK – 23 listopada gościliśmy ponad 220 osób, które miały okazję zobaczyć pracę Instalacji od kuchni.

Zwiedzanie rozpoczęło się od krótkiej prezentacji, w której przybliżone zostały teoretyczne aspekty działania Instalacji oraz podstawowe informacje z zakresu gospodarki odpadami. Następnie goście wzięli udział w zorganizowanej wycieczce z przewodnikiem, która prowadziła wzdłuż ścieżki edukacyjnej, przez najważniejsze miejsca w ITPOK, tj. hala wyładowcza, sterownia, bunkier na odpady, ruszt, czy hala kotłów. Podczas zwiedzania każdy z gości na własne oczy przekonał się jak odpady zamieniają się w energię cieplną i elektryczną. Na koniec każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy upominek, a osoby chętne mogły również wziąć udział w mini-konkursie z nagrodami.

Dni Otwarte dla gości indywidualnych są organizowane w ITPOK dwa razy w roku, dlatego również w 2020 roku będzie możliwość zapoznania się z Instalacją. Jeśli nie chcecie przegapić kolejnych terminów Dni Otwartych, zachęcamy do zapisania się na naszą LISTĘ.

Odzyskaj-korzystaj