NAPISZ DO NAS   OCEŃ NAS

Poznańska Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych, po raz kolejny, została zaprezentowana na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO w Poznaniu. To projekt realizowany w ramach Partnerstwa Publiczno -Prywatnego przez Miasto Poznań i SITA Zielona Energia.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2014, które odbyły się w dniach 14-17 października 2014 r. w Poznaniu to największe ekologiczne wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.

SITA Zielona Energia i Miasto Poznań  zaprezentowały stan zaawansowania prac nad projektem Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych dla Poznania. Obecnie trwają intensywne prace budowlane prowadzone przez 24 godziny na dobę. Od września można obserwować efekty tych działań, w postaci rosnących ścian obiektu, górujących nad otoczeniem.

Na stoisku, zrealizowanym wspólnie przez SITA Zielona Energia i Miasto Poznań, zwiedzający mogli z bliska zobaczyć jaki będzie ostateczny kształt inwestycji, gdyż zaprezentowano makietę odwzorowującą jej bryłę. Mogli również uzyskać informacje na temat trwających prac oraz przyszłego funkcjonowania obiektu.

Odzyskaj-korzystaj