NAPISZ DO NAS   OCEŃ NAS

W minionym miesiącu, 17 listopada, w ITPOK Poznań odbył się kolejny Dzień Otwarty. Była to druga w tym roku okazja dla gości indywidualnych do odwiedzenia naszej Instalacji. Z zaproszenia skorzystało ponad 300 osób, które wcześniej dokonały zapisu w formularzu znajdującym się na naszej stronie internetowej.

Wszyscy uczestnicy wzięli udział w zorganizowanej wycieczce z przewodnikiem, która prowadziła wzdłuż ścieżki edukacyjnej, przez najważniejsze miejsca w ITPOK, tj. hala wyładowcza, sterownia, bunkier na odpady, ruszt, czy hala kotłów. Podczas zwiedzania nasi goście na własne oczy przekonali się jak odpady zamieniają się w energię cieplną i elektryczną. Każdy uczestnik opuścił Instalację wzbogacony o nową wiedzę z zakresu termicznego przekształcania oraz systemu gospodarki odpadami w Poznaniu. Aby zapamiętać tę wizytę na dłużej, goście otrzymali również drobne upominki.

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy nie wzięli udziału w ostatnim Dniu Otwartym mamy dobrą informację – kolejne możliwości zwiedzenia ITPOK będą w przyszłym roku. Wszystkie osoby, które nie chcą przegapić nadchodzącej okazji do zapoznania się z ITPOK zachęcamy już teraz do skorzystania z formularza kontaktowego.

 

SUEZ Zielona Energia

Odzyskaj-korzystaj