NAPISZ DO NAS   OCEŃ NAS

Za nami kolejny Dzień Otwarty w ITPOK Poznań. 8 czerwca gościliśmy ponad 250 osób, które na własne oczy zobaczyły działalność naszej Instalacji.

Każda grupa zwiedzających rozpoczęła wizytę od krótkiej prezentacji, w której przybliżone zostały teoretyczne aspekty działania Instalacji oraz podstawowe informacje z zakresu gospodarki odpadami. Następnie goście wzięli udział w zorganizowanej wycieczce z przewodnikiem, która prowadziła wzdłuż ścieżki edukacyjnej, przez najważniejsze miejsca w ITPOK, tj. hala wyładowcza, sterownia, bunkier na odpady, ruszt, czy hala kotłów. Podczas zwiedzania nasi goście na własne oczy przekonali się jak odpady zamieniają się w energię cieplną i elektryczną. Każdy uczestnik opuścił Instalację z nową wiedzą z zakresu termicznego przekształcania odpadów oraz pamiątkowym upominkiem.

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy nie wzięli udziału w ostatnim Dniu Otwartym mamy dobrą informację – kolejna możliwość zwiedzenia ITPOK będzie jesienią br. Wszystkie osoby, które nie chcą przegapić nadchodzącej okazji do zapoznania się z ITPOK zachęcamy już teraz do skorzystania z formularza kontaktowego.

Odzyskaj-korzystaj