NAPISZ DO NAS   OCEŃ NAS

ITPOK w Poznaniu znalazł się na liście TOP Inwestycji Komunalnych 2017. Nominacja ta pochodzi od Portalu Samorządowego w ramach Edycji Specjalnej PPP. Edycja Specjalna ma wyróżnić Inwestycje finansowane w ramach Pasterstwa Publiczno-Prywatnego w ostatnim dziesięcioleciu. Nominacja niezwykle nas cieszy i jest kolejnym docenieniem naszej Instalacji na forum ogólnopolskim. ITPOK został nominowany do nagrody jako jedyny w Polsce projekt budowy Spalarni realizowany w ramach PPP. Rada konsultacyjna Portalu Samorządowego wyróżniła ITPOK za użycie hybrydowego modelu finansowania, tzn. przy jednoczesnym udziale środków Miasta Poznań, Partnera Prywatnego (SUEZ Zielona Energia) oraz dotacji pochodzącej z Unii Europejskiej.
Laureaci w konkursie zostaną wyłonieni w internetowym głosowaniu, które potrwa do 04.05.2017. Serdecznie zachęcamy do głosowania, klikając na poniższy link!

http://www.portalsamorzadowy.pl/serwis/top-inwestycje-komunalne-2017/nominacje/budowa-instalacji-termicznego-przeksztalcania-odpadow-komunalnych-w-poznaniu,91837.html

Odzyskaj-korzystaj